Licencēt spēlētāju

RK "Miesnieki" saspringtā spēlē uzvar RK “Fēnikss”

RK
30-04-2022

Lielrīgas atklātā čempionāta otrā pāra spēlē pārāki ar rezultātu 18:7 bija RK “Miesnieki” regbisti.

Jau spēles 5.minūtē miesnieki guva pirmos 5 punktus, kad rezultatīvs bija Maksims Batrakovs (numur 16). Vēl divus punktus pieplusoja Lauris Dūzelis un jau spēles sākumā 7:0 vadībā “Miesnieki” regbisti.

Spēles turpinājumā punkti tika gūti tikai 28.minūtē, kad soda sitienu precīzi realizēja miesnieku 14.numurs Lauris Dūzelis panākot 10:0.

Pirmā puslaikā izskaņā (36.minūte) dzelteno kartiņu par augstu tvērienu nopelnīja mājinieku Jānis Zālmans. Lai gan palikuši mazākumā, RK “Miesnieki” regbisti minūti pirms puslaika beigām vēl spēja sekmīgi noslēgt kārtējo uzbrukumu un atpūtā ejot rezultāts 15:0 par labu mājiniekiem.  

Šķiet, Kristaps Staņa savus spēlētājus pārtraukumā bija kārtīgi sapurinājis. Laukumā nākot, jau otrā puslaika 4.minūtē fēniksieši veica piezemējumu, kad rezultatīvs bija Dāvis Jaunalksnis (numurs 23). Precīza realizācija Bruno Osīša izpildījumā un RK “Fēnikss” atgriežas spēlē – 15:7.

Tomēr, lai cik veiksmīgs viesiem izvērtās otrā puslaika sākums, turpmākajā spēles nogrieznī punktus gūt izdevās tikai miesniekiem. Lauris Dūzelis vienu reizi bija precīzs no soda sitiena pozīcijas, 72.minūtē panākot 18:7.

Tā kā spēle bija ļoti līdzīga un fēniksieši neplānoja padoties, pēdējās 15 spēles minūtes izvērtās īpaši asas.

Spēles 78.minūtē izcēlās incidents starp miesnieku Aigaru Šilo (pozīcija – 10) un Ediju Vinteru no RK “Fēnikss”. Aigars Šilo izdarīja atklātu sitienu ar dūri un tika noraidīts no laukuma, nopelnot sarkano kartiņu. Tagad federācijas disciplinārlietu komisija lems vai piemērot papildus sodu par šādu nesportisku rīcību.

Savukārt mājinieku Juris Šimanskis (8.numurs) tikai minūti pirms spēles beigām vēl izpelnījās dzelteno kartiņu.

Lai gan mājinieki pēdējās spēles minūtes spēlēja ar 2 vīru deficītu, tomēr viņi spēja nosargāt gūto punktu pārsvaru un svinēja uzvaru ar 18:7.

Rezultatīvākie RK “Miesnieki” rindās:

 
Rezultatīvākie RK “Fēnikss” rindās: