Licencēt spēlētāju

Lielrīgas čempionātā aizvadīta pirmā spēle

Lielrīgas čempionātā aizvadīta pirmā spēle
22-04-2022

Ar spēli "Rāmavas Lāči" - RK "Eži" vakar, 21.aprīlī tika “iespēlēts” Lielrīgas atklātais čempionāts regbijā.

 

Lāči ar Ežiem tikās pirmo mājvietā – Ķekavas regbija laukumā, un, iespējams, tas palīdzēja mājiniekiem gūt pārliecinošu uzvaru ar 53-17.

 

Spēles pirmās 40 minūtes gan neliecināja par šādu “Rāmavas Lāči” pārsvaru. Pirmie pie punktiem tika viesi, kad spēles 15.minūtē Māris Arājs guva pirmos 5 punktus. Arī realizācijas sitiens tika izpildīts precīzi un 0:7 RK “Eži” vadībā.

 

Pirmajā puslaikā abas komandas pieļāva daudz kļūdas – mājinieki nespēja izmantot virkni labas punktu gūšanas iespējas. Tomēr Lāču spiediens vainagojās panākumiem un spēles 30. un 39.minūtēs mājiniekiem izdevās uzlauzt Ežu aizsardzību. Divi piezemējumi 8.numuram Jānim Tirzītim un puslaika noslēgumā mājinieki jau minimālā vadībā ar 10:7.

 

Otrais puslaiks izvērtās mājinieku zīmē – “Rāmas Lāči” guva vēl 7 piezemējumus, kamēr RK “Eži” veiksmīgi bija vēl divas reizes. Spēles beigu svilpei skanot mājinieki svinēja pārliecinošu uzvaru ar 53-17.

 

Lielu lomu čempionāta atklāšanas spēlē, noteikti, nospēlēja regbistu fiziskā sagatavotība, kas sezonas sākumā vēl nav par visiem 100%. Eži visas 80 minūtes nospēlēja bez maiņām (turklāt 12 vīru sastāvā!!!). Papildus tam pirmā puslaika noslēgumā dzelteno kartīti izpelnījās Ežu 3.numurs Mārtiņš Blumbergs. Savukārt Lāči spēlē veica 4 nomaiņas. Viena dzeltenā kartīte arī mājiniekiem, taču tā nespēja mainīt spēles gaitu, jo tika piešķirta 1 minūti pirms mača beigām. To izpelnījās uz maiņu uznākušais Roberts Ašmanis.

 

Rezultatīvākie “Rāmavas Lāči” rindās:

Aleksis Eglītis – 11 punkti,

Jānis Tirzītis – 10 punkti,

Guntars Briljonoks – 10 punkti,

Toms Arents – 10 punkti.

Juris Peniķis – 7 punkti,

Mareks Vaičuks – 5 punkti.

 

Rezultatīvākie RK “Eži” rindās:

Māris Arājs – 10 punkti

Markuss Lagunovičs – 5 punkti

Markuss Aivars – 2 punkti

 

Par godīgu un skaistu spēli!