Licencēt spēlētāju

Elejas regbisti izcīna uzvaru Latvijas čempionāta 1.posmā U16 R7

Elejas regbisti izcīna uzvaru Latvijas čempionāta 1.posmā U16 R7
30-04-2022

Sestdien, 30.aprīlī, Rīgas tehniskās koledžas stadionā spēkiem mērojās regbijs-7 U16 puišu komandas.   

LČ 1.posmā piedalījās 5 komandas – “Baldone/ĶNSS”, “Mītava”, “Livonia”, “Eži RFS” un “JNSC Eleja”, tādēļ spēles ritēja visas dienas garumā.

Stabilāko spēli sestdien demonstrēja Elejas regbisti, kuri 1.posmā tā arī palika nepārspēti – četras uzvaras četrās spēlēs un iegūts maksimālais punktu skaits – 12.

Otrajā vietā ierindojās Baldones komanda, kas interesantā duelī ar rezultātu 15:29 piekāpās tikai posma uzvarētājiem – “JNSC Eleja”.

Trešo vietu ieņēma Upesciemā mītošie RK “Livonia” regbisti, kas 4 spēlēs svinēja 2 uzvaras, tostarp “Livonia” vienīgā visā turnīrā divās spēlēs spēja nosargāt savu laukuma daļu neieņemtu (sausās uzvaras pār Mītavu un Ežiem).

“Livonia” rindās arī divi rezultatīvākie LČ 1.posma spēlētāji – Gļebs Vorobjovs (viņa kontā 70 punkti) un Ruslans Sosnars (55 punkti). Vairāk informācijas par komandu rezultativitāti skatīt tabulā.  

Ceturtajā vietā ierindojās RK “Mītava”, savukārt turnīra tabulu noslēdza “Eži RFS”.

 

Čempionāta pirmajā posmā bija redzams, ka dažas komandas uzrādīja ievērojamu progresu gan spēles ziņā, gan fiziskajā sagatavotībā. Savukārt dažām komandām šis, noteikti, bija sezonas ieskriešanās posms.

 

Tā kā priekšā vēl gaidāma spēlēm bagāta sezona, noteikti, redzēsim ne vienu vien interesantu pavērsienu turnīra tabulā un regbija laukumos.