Licencēt spēlētāju

Aizvadīti Latvijas čempionāta 1.posmi R7

Aizvadīti Latvijas čempionāta 1.posmi R7
24-04-2022

Svētdien, 24.aprīlī, Rīgas tehniskās koledžas stadionā regbija sezonas starta šāvienu sagaidīja R7 dāmas un R7 U18 puiši.
 
Lai gan visu nedēļu pieturējās silts un saulains laiks, LČ 1.posma dienā laikapstākļi nelutināja mūsu regbistus – viegls lietus un zema gaisa temperatūra saglabājās visu turnīra laiku. Tomēr jāatzīst, ka laukums godam izturēja šo pārbaudījumu. Lai gan dienas beigās spēlētāju formas klāja dubļi, laukums palika pietiekoši stingrs, cik tas varēja būt šādos apstākļos.
 
Gan dāmu, gan puišu konkurencē turnīrā piedalījās pa 5 komandām. Līdz ar to čempionāta atklāšanas sacensībās sportisti varēja izspēlēties pēc sirds patikas.
 
Bija redzams, ka komandu sniegums turnīra laikā auga. Ļoti iespējams tas tādēļ, ka daļai komandu šīs bija sezonas pirmās sacensības.
 
Lietus un vēsā laika ietekmē spēlētājiem bija vairāk izkritušu bumbu un arī fintojot vai vecot asas, straujas kustības bija redzams, ka ne vienmēr spēlētājiem izdevās saglabāt līdzsvaru un noturēties kājās. Taču apstākļi visiem bija vieni un uzvaru izcīnīja meistarīgākais.
 
Dāmu konkurencē stabilāko un pārliecinošāko spēli demonstrēja RK “Selēna” regbistes, kas palika nepārspētas visās posma spēlēs un ieguva 1.vietu. Kungu konkurencē laukumā dominēja jelgavnieki – RK “”Mītava” arī palika nepārspēti un tika atzīti par 1.posma uzvarētājiem.   
 
Tagad komandām un treneriem ir 2 nedēļas laiks, lai izanalizētu savu un pretinieku sniegumu, veiktu uzlabojumus un sagatavotos Latvijas Čempionāta 2. posmam.